Teknoloji

Örümcek Adam 2, Sonbahar 2023’te Geliyor

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan yeni gönderi ile Marvel’in Örümcek Adamı 2 Oyunun çıkış aralığı belli oldu. Rastgele bir gecikme yok gibi görünüyor ve başından beri söylendiği gibi seneye bizimle olacak.

Eylül 2021’de düzenlenen PlayStation 5 Showcase sırasında duyurusu yapılan Marvel’s Spider-Man 2 hakkında ne yazık ki yeni bir şey duyamadık. Son olarak ekim ayı sonlarında gerçek Insomniac Games tarafından çıkacağı bir kez daha doğrulandı. gelecek yıl içinde, bir hayranın aceleyle yaptığı açıklamaya yanıt olarak.

Bir süre yaşanan bu gelişmenin ardından geçtiğimiz günlerde oyunun devam oyunu kısa süreliğine PlayStation mağazasında karşımıza çıktı. Öyle ki İstek Listesine Ekle butonu bile göründü. Durum böyleyken, muhtemelen yeni bir duyurunun yolda olduğu beklentisi vardı.

Örümcek Adam 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Marvel’s Spider-Man 2, 2023 yılında PlayStation konsollarına çıkacak oyunlar, PlayStation ekipmanları ve aksesuarları hakkında bugün ABD PlayStation Blog’da yayınlanan yazıya da yer verdi. Şimdilik net bir tarih verilmese de Insomniac Games tarafından PlayStation 5’e özel olarak geliştirilen oyun, Eylül ve Kasım ayları arasındaBir süre sonra satışa sunulacağı belirtiliyor.

Aslına bakarsanız bu zaman dilimi sürpriz olmadı. Zira geliştirici stüdyonun senaryosundan sorumlu ekibin bir parçası olan Jamie Mayer’in internet sitesinde verdiği bilgilerle oyunun 2023 sonbahar sezonunda satışa sunulacağı ortaya çıkmıştı. daha sonra kaldırıldı, bir ABD PlayStation Blog gönderisi tarafından onaylandı.

Sakin geçen ayların ardından bu gelişme elbette biraz heyecanlandırmadı ama yeni detayları en erken ne zaman öğrenebileceğimizi de merak etmemizi sağladı. Bakalım Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games taşlarını ne zaman eteklerine dökecek. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu