Haber

Çelik’ten Kabaktepe’ye cevap: Genel Başkanımızla 10’uncu mitingimiz

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin bir televizyon programında CHP Genel Başkanı Özgür Özel hakkında söylediği sözlere CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’ten yanıt geldi.

Kabaktepe, Özel’in İstanbul’da seçim çalışması yürütmediğini iddia ettiği konuşmasında “CHP Genel Başkanı’nın İstanbul’a giriş yasağı var. Sayın Özgür Özel’in seçim döneminde İstanbul’a geldiğini, miting yaptığını görmedik. İl binasının dışında İstanbul’da bir tane bile resmi yok” ifadelerini kullanmıştı.

Kabaktepe’ye cevap CHP’nin Esenyurt mitinginin ardından CHP İl Başkanı Özgür Çelik’ten geldi. Mitingden fotoğraflarla sosyal medya paylaşımı yapan Çelik, bu paylaşımda “Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’le son üç haftada İstanbul’da 10. mitingimiz! Her biri, sizin Büyük(!) İstanbul Mitinginizden daha coşkulu geçiyor!” ifadelerini kullandı.

Paylaşımını Kabaktepe’nin ilgili sözlerinin yer aldığı sosyal medya paylaşımını alıntılayarak yapan Çelik, “Bilerek alıntıladım ki yalanınızı herkes görsün! Sizin gibi gözü, kulağı halka ve sorunlarına kapalı olanlardan doğruları görmesini beklemiyoruz. Bu gerçekler halkımız içindir” dedi.

Çelik’in paylaşımında Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yan yana fotoğrafları da yer aldı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu